logo

Hakkımızda

VvNlmWJ Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kapalı Pazar Yerinde faaliyet gösteren firmamız Gaziantep’in bütün semtlerinden 2.el ev eşyası, mobilya, ofis ve büro eşyası başta olmak üzere tüm eski, ikinci el, elde kalmış eşyalarınızı değerinden aynı gün içinde nakit olarak almaktadır.

Her türlü ikinci el eşya alım ve satım işleriniz için size ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, en uygun fiyatlarla sunan işletmemiz, eşyalarınızı bize satarken oluşacak nakliye masraflarını karşılamaktadır.

RI55xpq2.el eşya alım ve satım işlerinde işletme kirası, çalışanların yemek, maaş ve sigortası, enerji ve iletişim giderleri, nakliye masrafları gibi giderler dolayısıyla eşyayı alırken müşteriyi üzmeden en uygun fiyatlarla eşyanın alınmasına büyük özen gösteren işletmemiz, bu eşyaları en uygun fiyatlarla ihtiyaç sahiplerine satarken de kendine yukarıdaki giderlerden dolayı küçük bir komisyon sağlamaktadır.

2.el eşya alım işlerinizde işletmemizi tercih ederek kaliteli ve uzun ömürlü eşyaları en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz…